Найди свой проект!
Проекти будинків

Проекти будинків

Архітектурно-будівельне бюро «Твой Проект» пропоную Вам послуги у сфері будівництва та проектування різноманітних будівель, домівок. Ми пропонуємо Вам готові проекти будинків, які будуть враховувати усі Ваши потреби та побажання.

Важливо вирішитися із проектом будинку ще до початку будівництва. Вирішитися із проектом не так просто, як це здається на перший погляд.

Сьогодні існує велика кількість різноманітних проектів, наприклад, типовий та індивідуальній проект будинку, тому до прийняття кінцевого рішення треба дуже добре усе обміркувати. Ви маєте врахувати усе: гараж, кількість спальних кімнат, розміри вітальні, проект кухні. При розробці проекта житла дуже важливо враховувати стиль життя майбутнього власника, це може вплинути на деякі деталі проекту. Наприклад, можуть бути проекти будинків з мансардою, а можуть бути і без, все залежить від індивідуальних побажань.

Як вирішитися з тим, який проект обрати – типовий чи індивідуальний? Кожен із них має свої плюси та мінуси. Індивідуальний проект у першу чергу приваблює тим, що будинок, який буде за цим проектом будуватися, буде абсолютно унікальним, і Ви не знайдете ідентичної споруди.

Але будівництво будинків за індивідуальним проектом, звісно, і коштує дорожче, тому що проект розроблюється не на основі якогось шаблону, а це дуже кропітка та складна робота, яка потребує велику кількість зусиль з боку архітектора. Архітектору під час розробки потрібно врахувати усі індивідуальні побажання замовника.

Якщо будівництво будинків відбувається за типовим проектом, звісно, це набагато дешевше, ніж будівництво за індивідуальним проектом, але проект у такому випадку розробляється на основі уже існуючих, тому можливість того, що Ви десь зустрінете будинок, побудований за таким проектом, дуже велика. Однак, готові проекти будинків, розроблені за існуючим шаблоном, також враховують Ваші побажання.

Архітектурно-будівельне бюро «Твой Проект» сподівається, що Ви зробите вірний вибір і в результаті отримаєте те, на що сподівались. Ми пропонуємо Вам типові та індивідуальні проекти будівництва. Ми враховуємо усі Ваші потреби: проекти будинків з мансардою, з гаражом, одно- та двоповерхові, многоповерхові. Звертайтеся, чекаємо на Вас!