buttons

КОМПАНІЯ АБО ПРИВАТНІ МАЙСТРИ

КОМПАНІЯ АБО ПРИВАТНІ МАЙСТРИ

Економити завжди приємно. Тому ми активно закуповується на розпродажах, в супермаркетах і в будівельних магазинах вибираємо товар «такий же, але дешевше», і поважаємо пропозиції купити що-небудь «в розстрочку».

Іноді економія виправдана. Наприклад, якщо ви купуєте джинси відомої торгової марки, то не менше 40% їх вартості ви платите за ім’я бренду. Точно такі ж за якістю, але випущені іншою компанією, обійдуться набагато дешевше.

Але іноді економія не тільки шкідлива, але навіть … небезпечна. Адже мало хто готовий економити на здоров’ї, купуючи дешевші ліки, або вирушаючи на прийом до невідомого, але «дешевому» стоматолога!

Точно так же, як у випадку зі здоров’ям, небезпечно економити на якості будівельних робіт або архітектурному проектуванні. Адже ваш будинок – це ваша фортеця. А в фортеці належить відчувати себе в безпеці.

Отже, хто подарує вам це важливе почуття безпеки – приватні майстри або професійна будівельна бригада?

Плюси роботи з приватними майстрами:
Нескладно знайти. Зазвичай оголошеннями приватних майстрів рясніють не тільки все безкоштовні друковані видання, а й двері під’їздів, і найближчі ліхтарні стовпи.
Дешевше. Як правило, приватні майстри, що пропонують послуги в сфері будівництва, запитують ціну значно більш доступну, ніж будівельні бригади. Можна заощадити!
Можна відчути себе начальником. Нагляд і контроль за роботою приватного майстра завжди лягає на плечі господаря житла. Це унікальна можливість отримати в своє розпорядження підлеглого!
… На цьому плюси роботи з приватним будівельним майстром закінчуються. Зате починаються численні мінуси у вигляді нестачі необхідного інструменту, затягування термінів виконання робіт і відсутності чітких договірних відносин. Адже договір з приватним майстром може бути тільки усним.

Плюси роботи з професійними будівельними бригадами:
Робота за договором. Наявність договору – це не тільки вказівку чітких термінів виконання будівельних операцій, але і гарантія на всі види робіт, в тому числі прихованих (проведення інженерних комунікацій, посилення конструкцій армуванням, звукоізоляція). Як правило, гарантія становить 5 років. Будь-які недоліки, які можуть виявитися протягом цього часу, будуть усунені безкоштовно.
Високий рівень професіоналізму. Робочі професійних будівельних бригад не раз і не два в своїй професійній біографії стикалися з необхідністю здавати зведені об’єкт державним наглядовим і контролюючим органам. А значить, вони не тільки звикли працювати на совість, а й знають, як вести супутню будівництва документацію. Будь то великий багатоповерховий особоняк або проект одноповерхового дачного будинку
Повна технічна оснащеність. Будівельна бригада, заходячи на об’єкт, завжди привозить з собою все необхідне, навіть найскладніше, обладнання.
Турбота про власну репутацію. Будівельній бригаді і будівельної компанії, в якій ця бригада працює, завжди є, що втрачати. Тому будівельники дорожать думкою кожного свого клієнта, і вкладають в роботу майстерність, сили, знання, час і душу.
… Коли якість робіт на першому місці, а вигода на другому – саме тоді у господаря житла і з’являється відчуття, що його будинок це дійсно його фортеця. Тут все зроблено з розумом і на совість. Тут зручно, комфортно і безпечно жити. І це почуття варто тих грошей, які ви витратите на оплату послуг професійного бригади будівельників!

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.