buttons

ЯКИЙ ВИБРАТИ ПРОЕКТ: ТИПОВИЙ АБО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ?

ЯКИЙ ВИБРАТИ ПРОЕКТ: ТИПОВИЙ АБО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ?

Процес вибору часом може затягнутися, адже сьогодні існує велика різноманітність проектів, це може бути типовий проект будинку, може бути проект двоповерхового будинку. А якщо у вас є авто, тоді доведеться шукати відповідний проект будинку з гаражом.Поетому спочатку необхідно визначитися, яким ви хочете бачити будинок – на основі індивідуального проекту, або ж вам підійде типовий проект. У кожного варіанту є і плюси, і мінуси. Плюси індивідуального проекту полягає в тому, що ваш проект будинку в Україні робить окремий архітектор, який в ескізі виконає всі ваші побажання. Вибираючи індивідуальний котедж проект, ви можете бути впевнені, що такий будинок більше ніде не побачите. Однак щоб купити проекту котеджу, виконаного за індивідуальними ескізами, доведеться і заплатити сповна. Якщо ж вибір припав на типовий, то тут все трохи простіше. Таке будівля вже десь будувалося, тому в ньому вже є необхідні зміни, а недоліки усунуті. До того ж, і обійдеться такий проект котеджів значно дешевше, ніж індивідуальний проект. Однак у цього типу є один мінус – одного разу ви зможете побачити такий будинок в черговий котеджної забудови.

Найчастіше клієнти вибирають все-таки типові проекти. Якщо дуже хочеться, в такий план можна внести деякі зміни. Головне завдання тут знайти хорошого архітектора і будівельників, які зможуть реалізувати проект будинку в Києві, не залежно від того, в якій місцевості буде йти будівництво.

Також необхідно визначитися з площею забудови. Якщо вам необхідний гараж, це теж потрібно обумовити заздалегідь, оскільки проекти котеджів з гаражем – це вже трохи інший тип проектів, який зажадає додаткової роботи архітектора, а отже додаткових коштів і матеріалів.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.