buttons

БУДІВНИЦТВО ДАЧНОГО БУДИНОЧКА

БУДІВНИЦТВО ДАЧНОГО БУДИНОЧКА

Будівництво дачного будинку залишається мрією для багатьох наших співвітчизників. Щоб створити свій затишний заміський куточок, потрібно придбати ділянку, побудувати будиночок, організувати город, сад, клумби, місця для відпочинку і т.п. Що стосується будівництва дачного будинку, то існує маса варіантів. Це може бути як повноцінний заміський особняк, дачний будинок з каміном і каналізацією, так і легкий садовий будиночок, сарайчик-побутівка. Якщо ваш бюджет дозволяє, тоді можна вибрати будівництво повноцінного котеджу, де навіть є можливість отримання прописки.

Існують різні типи садових будинків, проте в будь-якому випадку таке будівництво може дозволити практично кожна сім’я. Середній дохід дозволить побудувати недорогий садовий будиночок. Він буде легким і красивим, як витончена закрита альтанка. Однак якщо ви хочете зустріти тут новорічні свята, доведеться розщедритися на утеплення. Правда, це зовсім не проблема.

Будівництво дачних будиночків найчастіше здійснюється за найпростішою, каркасно-щитової технології (дозволяє утеплювати будиночок), проте дуже поширені зруби з бруса (як великі, так і невеликі), їх часто обладнають печами і камінами. Такі будиночки здатні забезпечити вам повноцінне і комфортне проживання.

Будівництво дачного будинку сьогодні дозволяє вирішувати і питання з каналізацією. Можна навіть провести всі необхідні комунікації або обмежитися установкою біотуалету. Господарі також можуть прийняти рішення про необхідність проведення водопроводу, при цьому, навіть якщо будинок знаходиться далеко від цивілізації, можна організувати і автономний водопровід.

Дачний будиночок повинен бути не тільки придатним для проживання, але і комфортним та красивим. Прикрасити заміське житло може покрівля з червоною або зеленою металочерепиці. Акуратна галявина з клумбами, оточена ідеально рівним пофарбованим парканом створить ефект «пряниковий будиночок», який із задоволенням будуть відвідувати всі члени сім’ї.

Крім усього іншого, в облаштуванні заміського житла важлива роль відводиться присадибній ділянці, адже саме тут найбільше часу проводитиме сім’я. Необхідно розбити клумби, посадити кущі та дерева.

Необхідно подбати також про те, щоб підключити будинок до електромережі. Можна також обзавестися газовим або бензиновим генератором. Потрібно відзначити, що газові електростанції будуть доцільні на дачі, окрім того, газ дешевше бензину. Рекомендується утриматися від покупки дорогих меблів, все дачне обладнання повинно бути простим в плані догляду.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.