buttons

ПОБУДУВАТИ ДІМ ДЕШЕВО. ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ?

ПОБУДУВАТИ ДІМ ДЕШЕВО. ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА БУДИНКУ?

Вартість будівництва будинку залежить від різних факторів. В першу чергу, сума буде залежати від технології будівництва і матеріалів.

Технологія і матеріали будівництва

Від типу матеріалів і технологій, які передбачає будівництво будинку, в значній мірі варіюється і ціна будівництва. Так, традиційно найдорожчим вважається будівництво будинків з каменю і цегли. Якщо ви хочете побудувати будинок дешево, то слід вибирати піноблоки, газоблоки, дерево. Ці матеріали дають менше навантаження на фундамент, за рахунок чого і знижується вартість самого будівництва. Однак експлуатаційні характеристики будинків з цегли і каменю набагато вище.

Площа будинку

Прийнято вважати, що чим менше площа будинку, тим менше буде вартість будівництва. Насправді, якщо будується будинок, то собівартість квадратних метрів збільшується. Оптимальна по співвідношенню комфорту і вартості площа – 150-170 кв.м.

Постійне або тимчасове проживання

Якщо ви збираєтеся жити в будинку тільки влітку, тоді є сенс не проводити систему опалення. Однак перш ніж прийняти таке рішення і побудувати будинок без системи опалення, потрібно зважити плюси і мінуси такого підходу. По-перше, подумайте, чи не захочете ви в майбутньому все-таки жити в будинку і взимку. Якщо перший проект не буде містити монтаж опалювальної системи, то після закінчення будівництва провести її буде дорожче і складніше.

Внутрішня і зовнішня обробка

Вартість будівництва будинку також значною мірою залежить від матеріалів, які будуть використовуватися у зовнішній і внутрішній обробці. Цегляний або дерев’яний будинок і зовсім не потребує особливої ​​зовнішній обробці. Вартість же внутрішньої обробки безпосередньо залежить від виробника матеріалів, їх якості та класу ремонтних робіт.

Роботи «під ключ» допоможуть заощадити

Побудувати будинок недорого допоможе така послуга, як будівництво будинку «під ключ». Так економляться не тільки гроші, але і час. Підрядники самостійно купують всі необхідні матеріали і зазвичай у самого виробника за існуючою домовленістю. Такий підхід дозволяє значно знизити підсумкову вартість. Крім цього, за будівництво відповідальна тільки одна компанія, тому ви зможете бути впевненими в якісному виконанні всіх робіт.

Не ризикуйте, замовляючи невиправдано дешеві послуги, адже будинок повинен служити вам довгі роки, бути надійним і безпечним.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.