buttons

ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Проект – це основа майбутнього будівництва. В процесі проектування архітектори визначають не тільки зовнішній вигляд і внутрішній план будівлі, а й рівень безпеки і комфортності будинку. Саме тому проектування індивідуального житлового будинку – не тільки творча робота, а й справа, що вимагає особливої ​​точності і ретельності. Крім того, це – процес, який вимагає участі великої кількості кваліфікованих фахівців: конструкторів, архітекторів, інженерів. Також він здійснюється в кілька етапів.

На першому етапі відбувається збір інформації про побажання замовника, призначення майбутньої будівлі, на місці будівництва роблять всі необхідні вимірювання. Тільки виходячи з цього складається завдання на архітектурне проектування будинків. Після того, як завдання готове, робиться ескіз або комп’ютерна модель будівлі. Цей етап необхідний для визначення зовнішнього вигляду і внутрішнього планування будівлі, які повинні відповідати вимогам держстандартів і побажань клієнта. Цей етап проектування особливо подобається клієнтам, оскільки вони вже можуть не просто замовити проект будинку, а й побачити, яким буде кінцевий результат будівництва.

Наступний етап – проектування приватного будинку, тобто безпосередньо сам проект. На цьому етапі вибираються матеріали, визначаються типи з’єднань, методи виготовлення та монтажу. До цього процесу, коли індивідуальне проектування котеджів в самому розпалі, залучають виробників, наукові підрозділи, монтажників, які допомагають зробити рекомендації по технологіям, безпеці, розрахунок, а також оцінити індивідуальні проекти приватних будинків з точки зору первинного техніко-економічного аналізу. Крім того, на цьому етапі проект котеджу оптимізується по масі та вартості. Це потрібно для того, щоб проектування заміських будинків і котеджів при мінімальних витратах дало максимальний економічний ефект.

На останньому етапі архітектурне проектування отримує робочу документацію: креслення, розрахунки, специфікації, кошториси та пояснювальні записки. Цей комплект документів називається робочий проект, в якому відбивається кожен сантиметр будівлі, детально описуючи матеріали і технології. Все це необхідно для того, щоб проектування (Київ) отримало завершальний вид.

Таким чином, проектування будинків і котеджів в Києві – це дуже складний процес, який вимагає не тільки смаку архітектора, але і точності розрахунків і ретельного вибору матеріалів.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.