buttons

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Індивідуальний проект житлового будинку – це проект, який розробляють виходячи з Ваших побажань. Як правило, індивідуальні проекти житлових будинків коштують у кілька разів більше, ніж типові проекти. Крім того, роботи по створенню таких проектів тривають значно довше, тобто до того моменту, поки не буде знайдено оптимальне рішення. Тривалість створення проекту також залежить і від замовника. Найчастіше на розробку проекту йде близько 20 робочих днів. Щоб укластися в цей термін, замовник повинен максимально оперативно повідомляти свою думку щодо дизайну.

Щоб проект індивідуального житлового будинку був виконаний грамотно, необхідно дотримуватися поетапність його розробки. Так, проектування зазвичай має три етапи. На першому етапі розробляється дизайн будинку. Роботи на цьому етапі починаються після підписання договору і сплати початкового внеску. Тут починається обговорення своїх ідей і вимог з архітектором. Ви можете повідомляти стільки відомостей, скільки захочете. Головною умовою тут є конкретність і точність формулювань цілей і потреб. Після того, як дизайнер отримає інформацію, починається проектування. Спочатку проект житлового будинку включає тільки плани поверхів, а незабаром знаходяться рішення обсягу і фасадів.

На другому етапі створюється креслення будівлі. Починається створення креслення після затвердження першого проекту. На цьому етапі житловий будинок проект вже обростає конструктивною частиною. Підсумком цього етапу є отримання замовником комплекту креслень, які йому необхідно затвердити.

Третій етап – це фінальне затвердження та відправка. Замовник отримує весь проект, зазвичай в декількох примірниках, також надаються креслення в форматах DWG і PDF. Зазвичай на цьому етапі необхідно сплатити всю суму, що залишилася, однак питання оплати у кожного підприємства вирішуються по-різному.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.