buttons

Проектування заміських будинків

Проектування заміських будинків

На сьогодні проектування заміських будинків цікавлять все більшу кількість людей. Головною причиною є вартість проекту, вона в кілька разів нижче, ніж на індивідуальні проекти будинків. Ви з легкістю знайдете будинок своєї мрії, який відповідає всім вимогам за зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками.

Фахівці компанії “Твій Проект” мають величезний досвід проектування заміських будинків. Вашій увазі пропонується широкий асортимент вже готових проектів, з їх числа Ви можете вибрати, той, що Вам сподобається і внести свої корективи. Ми прекрасно розуміємо, що потрібно клієнтам з тим чи іншим рівнем достатку. У своїй роботі наша компанія завжди виконує побажання замовників.

Проектування заміських будинків дає можливість наочно уявляти собі зовнішній вигляд задуманого будинку. Для початку роботи з проектування заміського будинку складається кошторис. У ній вказується будівельні матеріали, що буде використовуватися, їх ціна, кількість. Все будівництво буде розбито на кілька етапів. Ви буде чітко знати, як буде будуватися Ваш заміський будинок.

проектування будинків
Перед початком будівництва важливо зрозуміти який будинок ви хочете. Потрібно все продумати до дрібниць. Адже ви збираєтеся будувати будинок, який буде повністю вашим, в якому будете жити саме ви. В основному проектуванням будинків займається архітектор. Він допоможе втілити ваші думки на папері. Надасть детальну тривимірну модель будинку, щоб Ви змогли подивитися будущею модель Вашого будинку.

Основним принципом нашої роботи є виконання всіх умов договору. Будівництво проекту виконується в зазначені терміни в рамках бюджету проекту. Проектування завжди починається зі складання плану проекту, який розбивається на кілька етапів. Спочатку розробляється план будинку: скільки поверхів буде, з якого матеріалу він буде виконаний, якої глибини буде фундамент. На другому етапі дизайнери з замовниками обговорюють зовнішньою обробку будинку і внутрішніх приміщень.

Індивідуальне проектування будинків
Індивідуальне проектування – це проектування під індивідуальні побажання замовника. Проектування будинків під індивідуальне замовлення все більш популярна послуга серед клієнтів компанії “Твій Проект”. Для того, щоб приступити до початку проекту, потрібно чітко уявляти яким Ви хочете його бачити. Ваш будинок буде дійсно унікальним. Ви отримаєте індивідуально розроблений проект з урахуванням всіх Ваших побажань фінансових можливостей.

У всіх питаннях з проектування можна довіритися висококваліфікованим фахівцям компанія “Твій Проект”

Робота починається зі складання плану проекту. У більшості випадків кошторис розділена на 2 розділи: архітектурний і інженерний. Архітектори розробляють плани поверхів, доглядають матеріали для обробки, роблять креслення. Вони виконують основну роботу по складанню точних параметрів проекту. Інженери разом з архітекторами підбирають потрібні матеріали. Радяться між собою, як і що краще зробити, наприклад, як зробити конструкцію фундаменту, щоб перекриття витримали основне навантаження, і інші нюанси будівництва. У другому розділі інженери малюють план прокладки водопостачання та каналізації, вентиляції, електропостачання та опалення.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.