buttons

КУПИТИ ДІМ АБО ПОБУДУВАТИ

КУПИТИ ДІМ АБО ПОБУДУВАТИ

Заміський будинок, де вся родина буде проживати цілий рік – мрія багатьох жителів міських квартир. Адже переваги життя за містом очевидні. Це власна земля і можливість смажити шашлики і загоряти в прямому сенсі слова не відходячи від будинку. Це чисте повітря, відсутність міської метушні, прикрашених наскальними розписами ліфтів і численних сусідів.

Нарешті, це власні інженерні комунікації, відсутність обов’язкових літніх відключень гарячої води і можливість регулювати температуру повітря в будинку на свій розсуд.

А ще мати власний заміський будинок – це престижно і сучасно.

Придбати заміський будинок можна, або купивши вже готовий, або побудувавши свій власний.

Розглянемо плюси і мінуси кожного з цих варіантів.

Купівля готового заміського будинку:
Швидка «окупність». Термін окупність укладений в лапки, тому що мова в даному випадку йде не про вкладені фінанси. А про можливості відразу ж переїхати за місто, отримавши доступ до всіх благ заміського життя.
Швидка «купуватися». Будь-яка серйозна ріелторська компанія підбере підходящий варіант заміського будинку протягом одного-двох місяців. Також представники компанії візьмуть на себе всі складнощі, пов’язані з оформленням власності на куплений будинок і ділянку землі.
Наочність. Оглядаючи готовий заміський будинок, людина може відразу візуально оцінити всі його переваги і недоліки.
Наша довідка: У порівнянні з придбанням готового, будівництво будинку виглядає набагато більш трудомістким процесом. Тому, приймаючи рішення про придбання земельної ділянки та будівництво на ньому власного будинку, спочатку варто подивитися, які готові варіанти заміського житла знаходяться в зоні вашого «фінансового доступу». Якщо ж бажання побудувати саме свій будинок переважує і після переглядів – ось тоді варто серйозно думати про будівництво.

Будівництво власного заміського будинку:
“Розстрочка”. Якщо для придбання готового будинку, як правило, потрібно вся сума відразу, то будівництво – процес поступовий і нешвидкий. А значить, вкладати кошти можна частинами.
Індивідуальність. Тільки будівництво дає можливість побудувати будинок, який точно відповідає всім вимогам і побажанням ваших близьких. При цьому ви будете впевнені, що такий будинок існує в єдиному екземплярі, що це – по-справжньому ексклюзивний, штучний товар.
Якість прихованих комунікацій. Це дуже важливий фактор, від якого багато в чому залежить якість життя в вашому майбутньому будинку. І якщо при покупці готового котеджу про якість комунікацій можна тільки здогадуватися, то при будівництві «з нуля» процес прокладання інженерних мереж буде перебувати під вашим контролем.
Економія. Не завжди, але досить часто зведення будинку виявляється трохи дешевше покупки вже готового.
Наша довідка: Основна складність при будівництві будинку це необхідність чітко вкладатися в бюджет на кожному етапі виконання робіт. В іншому випадку будівництво ризикує стати «чорною дірою», в яку будуть йти всі ваші заощадження і доходи.

… І ось історичне рішення прийнято: ви будете будувати власний заміський будинок. Але де він буде перебувати? Питання вибору земельної ділянки під будівництво будинку – один з найбільш відповідальних етапів. Адже в цьому випадку ніяка «робота над помилками» не передбачена!

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.